Наші традиції та досягнення

Колектив у дошкільному навчальному закладі склався дуже дружній: всі, хто прийшов працювати з перших днів його існування, продовжують віддавати всего себе на розвиток дитячого закладу та його маленьких відвідувачів, удосконалюють умови перебування дітей в групах, налагодженню контактів з батьками. А у останні роки колектив садка постійно омолоджується - до нас приходять молоді кваліфіковані кадри.

Традицією дошкільного закладу є любов до дітей, турбота за їхнє існування та здоров’я, пошукова форма освітнього процесу, ефективне використання науково – методичної літератури, підтримка зв’язку з батьками та громадськістю.

Наші досягнення

2006 рік - почесна грамота Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок у розвиток національної освіти і науки.

2006 рік - грамота головного управління МНС України в Харківській області за І місце в обласному конкурсі-огляді серед педагогічних колективів на краще заняття, гру, музичну розвагу з питань пожежної тематики.

2007 рік - грамота президії Харківської обласної ради українського товариства  охорони природи за багаторічну  плідну роботу на ниві охорони довкілля та у зв’язку з 60-річчям Товариства охорони природи.

2002 рік - диплом ІІ ступеня Головного управління освіти і науки м. Харкова за участь у  ІX обласній педагогічній виставці-ярмарку за роботу «Екологічне виховання через блокову систему».

2004 рік - свідоцтво за участь у ХІ обласній педагогічній виставці-ярмарку  педагогічних ідей та технологій за роботу «Комплекс вправ з гімнастики пробудження».

2004 рік - почесна грамота виконавчого комітету Московської районної ради міста Харкова за ІІІ місце в огляді-конкурсі готовності освітніх закладів до нового 2004-2005 навчального року.

2008 рік - грамота Московської районної організації профспілки  працівників  освіти  і науки України за І місце у районному поетичному конкурсі «Рідна мати моя».

2008 рік - подяка начальника управління освіти Московської районної в місті Харкові ради за участь у районному етапі міського конкурсу «Вихователь року – 2008».

2006 рік -  грамота управління освіти Харківської міської ради за сумлінну працю, творчий підхід до навчання та виховання дітей дошкільного віку.

2008 рік -  атестація закладу з відзнакою.

/Files/images/cveta_1165.gif

Педагогічний колектив закладу бере активну участь у методичній роботі району: проводились методобєднання для завідувачів, семінари для вихователів з екологічного та економічного виховання, заняття «Школи молодих завідувачів».

Результативність нашої роботи відмічається районним та міським управлінням освіти. Впродовж багатьох років наш заклад займав призові місця в конкурсах по підготовці до нового навчального року.
Педагоги нагороджені грамотами та подяками за участь у професійних конкурсах та виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій.
Наша професійна діяльність несе в собі творчість, і підтвердженням цих слів, являється перемога вихователя В.І.Бєляєвої  у літературному конкурсі «Рідна мати моя...». Слова, які йдуть від серця, не змогли залишити байдужими слухачів.
Вихователі дошкільного закладу є учасниками професійних конкурсів:
«Вихователь року», виставки-ярмарку педагогічних ідей і технологій.