Звернення громадян

Указ президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самрврядування"

Закон України про звернення громадян

Постанова про затвердження інструкції про діловодство

Постанова про затвердження методики

Постанова про класифікатор звернення громадян

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

/uploads/editor/190/39916/sitepage_93/files/zrazok_zvernennya_gromadyan.d

ГРАФІК ПРИЙОМУ НОВІКОВИМ С. С.

Графік

про роботу дошкільного навчального закладу №28

зі зверненнями громадян  за 2014 рік

В комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №28 Харківської міської ради» робота зі зверненнями громадян проводиться відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Відповідно до Інструкції з діловодства, за зверненнями громадян в органах державної влади та місцевого самоврядування, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 р. №348, Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 24.09.2008 №858, в дошкільному закладі систематизовано нормативно-правові документи з даного питання, ведеться книга реєстрації  обліку  пропозицій, заяв та скарг громадян, які надходять безпосередньо до дошкільного закладу. Порядок  формування   справ  за зверненнями громадян та їх комплектація здійснюється відповідно до нормативних вимог.

-         за формою надходжень: усні  – 106.

Основні питання, які були порушені в усних  зверненнях громадян:

Результат звернення

Влаштування дітей  до дошкільного навчального закладу

92

Вирішено позитивно – 92 (з них прийнято дітей в заклад -34,  взято на облік та введено в електронний реєстр – 58).

Кадрові питання (працевлаштування)

9

Вирішено позитивно-6 (3 не влаштували умови та оплата праці)

Надання довідок

4

Вирішено позитивно.

Інші

1

Вирішено позитивно

Звернення громадян, що надійшли упродовж 2014 року, розглянуто завідувачем Адонкіною Я.Б.

Наказом  по дошкільному закладу від 30.08.2014 №72 «Про затвердження графіка прийому громадян» затверджено графік прийому громадян керівником дошкільного закладу. Інформацію про час і місце прийому розміщено на інформаційному стенді та на сайті дошкільного закладу. Графік прийому громадян  дотримується.

Таким чином, діяльність дошкільного закладу була спрямована на виконання законодавчих актів щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, надання конкретної допомоги заявникам у вирішенні обґрунтованих заяв і скарг, прийняття вичерпних заходів з дотримання і захисту законних інтересів громадян.