Режим роботи закладу

Навчальний рік у дошкільному навчальному закладі

починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, а оздоровчий період - з 1 червня по 31 серпня.

kids read

Дошкільний навчальний заклад працює в 5-ти денному робочому тижні

Заклад працює з 08.00 до 17.00.

Чергові групи працюють з 7.00 до 19.00

kids read

7:30 – 8:00    Прийом, огляд дітей.

Вранці вихователь привітно зустрічає кожну дитину,

відбувається обмін інформацією батьків та вихователя про стан здоров’я , самопочуття, настрій дитини тощо;

під час ранкового прийому дітей батьки поспішають на роботу чи у справах, вихователь зосереджує всю увагу на роботі з дітьми, тому не завжди є час розв’язати проблеми. Щоб уникнути непорозумінь пропонуємо всі проблемні питання вирішувати під час повернення дитини додому. Як правило це після 17.00 або у інший зручний час для обох сторін.

8:00 – 8:30 Ранкова гімнастика-фізичний розвиток дитини та створення бадьорого настрою на весь робочий день.

8:30 – 8:40   Підготовка до сніданку.

Вихователь привчає дітей самостійно мити руки з милом та вмиватись, знаходити рушник і користуватись тільки своїм;

для створення гарного апетиту вихователь залучає всі аналізатори дитини, повідомляючи про страву, яку вони будуть їсти.

8:40 – 8:50    Сніданок.

Під час сніданку вихователь виховує у дітей культуру споживання їжі, враховуючи досвід кожної дитини;

слідкує щоб дитина правильно сиділа, користувалась столовим прибором, серветкою, добре пережовувала їжу;

у разі потреби догодовує дитину.

8:50 – 9:05 Підготовка до занять.

Вихователь готує матеріал до занять;

діти самостійно грають.

9:05 – 9:45 Розвивально-виховна діяльність.

Проводиться відповідно до розкладу та методиці виховання дітей.

9:45 – 10:30   Підготовка до прогулянки.

Вихователь привчає дітей складати іграшки;

діти відвідують туалетну кімнату;

вчаться правильно та послідовно одягатись на вулицю;

під час одягання вихователь створює спокійну доброзичливу атмосферу - вчить як треба звертатись з проханням, розвиває словниковий запас дітей застосовуючи вірші, народні прислів’я тощо.

10:30 – 12:00 Прогулянка.

Вихователь проводить спостереження за об’ектами живої та неживої природи на території садочка, рухливі, малорухливі ігри, індивідуальну роботу з окремими дітьми, організовує самостійні ігри дітей.

12:00 – 12:20   Повернення з прогулянки, підготовка до обіду.

Вихователь вчить дітей правильно та послідовно роздягатись, складати речі у шафу, мити руки та вмивати обличчя, правильно користуватись своїм рушником, тощо;

вихователь організовує самостійні ігри дітей.

12:20 – 12:50  Обід.

Вихователь вчить дітей самостійно вживати їжу, бути охайним, не розмовляти під час їжі тощо.

12:50 – 13:00  Підготовка до сну.

Вихователь пропонує відвідати туалетну кімнату, залучає дітей до самостійних дій, враховуючи досвід кожної дитини;

у разі потреби допомагає дитині роздягнутись та лягти у своє ліжко.

13:00 – 15:10  Сон.

15:10 – 15:25  Поступовий підйом, гмнастика пробудження, підготовка до підвечірку.

15:25 – 15:40  Підвечірок.

15:40 – 16:10   Організація діяльності дітей у другу половину дня (ігри, праця, самостійна художня діяльність, розваги, індивідуальна робота).

16:10 – 16:20 Підготовка до прогулянки.

Прогулянка.

Індивідуальна робота з дітьми.

Робота з батьками.

Повернення дітей додому.