Правила прийому до ДНЗ

НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА:

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей в дошкільні навчальні заклади району.
Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.
Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.
   Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.
   При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.
   При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному ДНЗ або іншому закладі Вашого мікрорайону.
   Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу, протягом 30 днів подати необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу.
   В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Шановні батьки!

Відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" кожна дитина повинна обов'язково отримати дошкільну освіту.

В цьому вам допоможе наш дошкільний навчальний заклад №28

Для  сприяння здобуття дитиною дошкільної освіти в нашому закладі та покращення якості виховання та навчання  дуже просимо Вас:

- дотримуватися режиму дня  групи (приводити дитину до 9.00 – початку  занять, вчасно забирати);

- сприяти навчально-виховному процесу, співпрацюючи з вихователем в наданні дитині знань, умінь та навичок;

- без поважних причин не пропускати ДНЗ, при відсутності дитини більш 3 днів приносити довідку від лікаря;

- в разі хвороби або будь-якої іншої причини відсутності дитини попереджати вихователя;

- супроводжувати дитину до дитячого садочка, особисто передавати її вихователю, не допускати самостійного приходу дитини  до групи;

- вчасно, до 10 числа  кожного місяця  забезпечувати оплату  за харчування дитини в установі.